Basında BizGenel

Gülşen Gökçe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Meslek Söyleşileri’nin ilk konuğu Çalış Turizm Derneği Başkanı Mete Ay oldu


IMG_0892
IMG_0911
IMG_0896
IMG_0890IMG_0897IMG_0904IMG_0903
Kariyer Günleri kapsamında Gülşen Gökçe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından düzenlenen ve Fethiye’de kendi alanlarında başarılı yönetici ve işadamlarının davet edildiği “Meslek Söyleşileri” etkinliğinin ilk konuğu Çalış Turizm Derneği Başkanı Mete Ay oldu. Fethiye’nin en önemli turizm bölgelerinden biri olan Çalış’taki başarılı çalışmaları ile tanınan Mete Ay, meslek hayatı boyunca yaşadığı deneyimleri öğrencilerle paylaştı. Özellikle iş hayatında başarıya giden yolda öğrencilerin ihtiyaç duyacakları donanım hakkında önemli bilgiler veren Ay “Başarının en önemli anahtarı çok çalışmak ve kendine güvenmektir.” dedi. Yoğun bir katılımın olduğu söyleşide öğrenciler iş hayatı hakkında merak ettikleri tüm soruları Mete Ay’a yönelttiler.
Söyleşide gençlerle yaşadığı karşılıklı deneyimin kendisini çok umutlandırdığını söyleyen Mete Ay Fethiye’nin ve özellikle Çalış’ın büyüyen potansiyeline dikkat çekti. Bu büyümenin nitelikli eleman ihtiyacını da artıracağını söyleyen Ay “Sizin gibi nitelikli ve iyi yetişmiş gençlere ihtiyaç artıyor. Kendinizi geliştirin ve Fethiye’nin büyümesine birlikte katkı sağlayalım” dedi.

Daha Fazla

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir