Genel

Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner, Çalış Turizm ve Tanıtma Derneğini ziyaret etti.

Çalış Turizm ve Tanıtma Derneği (Çalış-Der) başkanı Mete Ay ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Kaymakam Şahiner’e; Çalış bölgesi hakkında bilgi verildi. Çalış-Der başkanı Mete Ay derneğin arşiv fotoğraflarını göstererek Çalış’ın dünü ve bugünü hakkında bilgiler verdi. Çalış-Der’in  faaliyetleri  ve hizmetleri ile ilgili  bilgilendirmede bulunan Mete Ay; Kaymakam Şahiner’e yönetim kurulu üyelerini tanıttı. Ziyarette önümüzdeki ay başlayacak olan yeni turizm sezonu hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu.
Kaymakam Şahiner ziyarette;  İçişleri Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen  “Biz Anadolu’yuz” projesi kapsamında Fethiye’ye gelen Ağrılı öğrencilerin konaklamasında vermiş olduğu desteklerden dolayı Çalış-Der’e  teşekkür plaketi verdi.
Kaymakam Şahiner açıklamasında “Bildiğiniz gibi İçişleri Bakanlığımız tarafından başlatılan “Biz Anadolu’yuz” projesi kapsamında ilçemize 7  grup  halinde gelen Ağrılı öğrencileri misafir ettik.  Ağrı’dan gelen öğrencilerimizin ziyaretlerinde bizlere destek veren ve büyük bir fedakarlık göstererek konaklamasını sağlayan ve canımız gibi koruduğumuz öğrencilerimiz konusunda gerekli olan hassasiyeti gösteren Çalış Turizm ve Tanıtma Derneği başkanı Mete Ay ve yönetim kuruluna çok teşekkür ediyorum. Kendilerine bir “Teşekkür Belgesi” sunuyorum” dedi.
Bizlere büyük bir onur verdiniz diyen Çalış-Der başkanı Mete Ay’da konuşmasında “Birlik ve beraberliğimiz her şeyden önce gelmektedir. Devletimizin ve hükümetimizin her zaman yanındayız.  Sivil toplum kuruluşları her zaman toplum ve ülke yararına çalışmalar yapan kuruluşlardır. Ağrı’dan gelen öğrencilerimize en iyi şekilde misafir etmeye çalıştık. Teşekkür ederim” dedi.
Daha Fazla

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir